Rádi bychom Vám představili českou značku dámského oblečení, která vznikla exkluzivně pro eshop www.veraal-shop.cz

Oblečení vyrábíme i navrhujeme. Naše modely jsou ideální pro všechny ženy, které milují příjemné materiály, pohodlné střihy a jsou náročné na kvalitu šití. Výrobu máme pod dohledem od začátku, až do konce a dbáme na dokonalé detaily. To, co děláme, děláme proto, aby si všechny ženy mohly za rozumnou cenu dopřát originální a hlavně kvalitní oblečení. Zajímá Vás, kde oblečení vyrábíme a čím jsou naše modely vyjímečné? Přečtěte si rozhovor níže, otázky od jedné z našich modelek a naše odpovědi.

Co Vás vedlo k vytvoření značky a k vlastní výrobě oblečení?

K založení vlastní značky nás přivedl především zájem našich zákaznic o elegantní a nadčasové modely šatů, které by mohly využít pro různé příležitosti. Šaty patří mezi nejvíce oblíbený kousek oblečení žen po celém světě. Stejně tak tomu bylo a je i v našem eshopu. Šaty jsou nejvíce žádaným zbožím. Přes to, že byla nabídka našeho eshopu vždy pestrá, rozhodli jsme se našim zákaznicím nabídnout něco více a tehdy přišel ten nápad, založit vlastní značku. Chtěli jsme vytvořit takové modely šatů, které by obsahovaly to, co zákaznice vyžadují a oceňují u jednotlivých modelů. Náš plán byl jasný, chtěli jsme dosáhnout toho, že budeme moci zákaznicím nabídnout zajímavé, originální modely v té nejvyšší kvalitě, to vše za příjemnou cenu.

Pro koho je vaše oblečení určeno?

Ať už jste žena, jejíž zaměstnání vyžaduje elegantní "dress code", chystáte se na výjimečnou událost nebo prostě jen milujete elegantní, módní a kvalitní oblečení, které se hodí jak na nákupy s kamarádkami, tak i na žhavou párty či pracovní večeři. Naše modely jsou jedinečné právě tím, že se hodí pro všechny ženy a na jakoukoliv událost, běžnou i slavnostní.

Jaké jsou použity materiály a jaká je kvalita těchto materiálů?

Kvalita materiálů je další oblast, kterou máme pod drobnohledem a neustále hledáme nové, zajímavé materiály. Dbáme na to, aby materiál vyhovoval i těm nejnáročnějším zákaznicím. Celá naše výroba probíhá v České republice, stejně tak i materiály nakupujeme od českách výrobců a dodavatelů. U modelů kombinujeme takové materiály, jako jsou bavlna, viskóza a polyester. Bavlna je velice komfortní, přírodní materiál, který se příjemně nosí. Viskóza je splývavá, avšak rafinovaně odpoutává pozornost od menších nedostatků na postavě. Polyester má podobné vlastnosti a využíváme jej zejména pro modely šatů, je to materiál, který drží tvar, je pevný, zároveň pružný a šaty vyrobené z něj Vás budou dělat krásnou mnoho let. Díky vysoké kvalitě jsou všechny použité materiály příjemné, pružné a snadno se přizpůsobí postavě.

Čím jsou modely výjimečné?

Rozhodně kvalitní výrobou, na které si dáváme záležet. Vlastní výroba nás lákala především proto, že tak můžeme mít kontrolu právě nad kvalitou, což u oblečení, které jsme dříve nakupovali od cizích značek, nebylo možné a to nám nevyhovovalo. Při výrobě se zaměřujeme nejen na to, aby šaty vypadaly dokonale z lícní strany, ale i z rubu dbáme na pěkné detaily. V dnešní době je velice široká nabídka oblečení, avšak na kvalitu už hledí málokdo. Zajímavé střihy a modely najdete v mnoha eshopech, my však nabízíme nejen zajímavé modely, ale i prvotřídní kvalitu, za kterou ručíme. Bohužel v mnoha internetových obchodech s oblečením, se upřednostňuje kvantita, nad kvalitou. To je přesně to, co nás nebaví a v čem se odlišujeme od ostatních značek a eshopů s oblečením.

Kde se modely vyrábí?

Jak už jsme zmínili, naše modely jsou vyráběny v České republice, v rodinné firmě, která má již 25 letou tradici. Dílna se nachází u Kroměříže, kde máme k dispozici více než 15 šicích strojů. Když navrhujeme novou kolekci, podílí se na návrzích celý tým eshopu www.veraal-shop.cz, ostatní detaily pak ladí zkušení odborníci přímo při výrobě. Díky tomu, že máme k dispozici vlastní, rozsáhlou výrobu, jsme schopni zákazníkům poskytnout i takový luxus, jakým je šití na zakázku. Tuto službu zákaznice využívají v případě, že jim nevyhovují námi nabízené velikosti a rozměry. Každá žena má originální křivky, jsme si toho vědomi, a proto jsme se rozhodli poskytovat i zakázkové šití.

 

Otázka na jednu z našich modelek: jak vás baví focení pro značku Veraal Collection?

Poslední kolekce šatů se mi fotila velmi dobře. Jednak proto, že šaty jsou ušity z velmi příjemného materiálu, který je pohodlný a jednak se mi i střih šatů velmi líbil. Jsou to opravdu elegantní vkusné modely, které vynikají také svou jednoduchostí, cítila jsem se v nich uvolněně a příjemně. Umím si představit, že si šaty vezmu na sebe kterýkoliv den a nebudu se bát si je vzít i na slavnostnější událost. ¨Mezi modely jsou i takové střihy, které zakryjí různé nedokonalosti v postavě, to asi ocení každá žena. Určitě mohu jen doporučit a jsem moc ráda, že jsem se toho všeho mohla s týmem z eshopu veraal-shop, účastnit. Díky.

Kolekce vznikla za spolupráce s ateliérem josefomelka.cz

 

Všechna právě vyhrazena ©Veraal®Collection 2014. Veškerý obsah webu je chráněn autorským právěm a nesmí být použit bez předchozího souhlasu majitele.